top of page

שלוש הצגות שממש כדאי לכן לראות


את הפוסט הזה כתבתי לעוקבות הבלוג מעשה במאפה שבתחושה שלי הן שותפות מלאות למסע שלי.

עדות לדרך, ללבטים, להתחבטויות, לזעם, לעצב ולפחד. עדות להעדפות, לשינויים, להתפתחות אישית ומקצועית. כאן איתי כשהקמתי וכשסגרתי, מלוות מרחוק כל החלטה ובחירה שלקחתי.

כשאני חושבת על הזמן שהן ואתן הקוראות החדשות קוראות אותי, מגיבות ומחזקות אני מתמלאת הכרת תודה. ככול שעוברות השנים אני מבינה שקשרים וירטואליים הם מעגלים חזקים ומפרים, לעיתים אף יותר מקשרים משפחתיים.


אני עדיין מחסירה פעימה בכל פעם שמישהי מוצאת את מה שאני כותבת מעניין.

שאני מעניינת מישהו. וזה אולי ההוכחה שלאורך השנים הצלחתי ועדיין אני מצליחה לפעול באופן מנוגד למה שאני חושבת. (כי האוטומט שלי או הסיפור שאני מספרת לעצמי הוא: למה לטרוח? את מי את מעניינת בכלל?) עצם הכתיבה בבלוג הישן וגם כאן משרישה בי את האמונה שאחרי הכול אולי בכל זאת יש טעם וחשיבות למילים שאני כותבת. היא עוזרת לי לשנות דפוסי חשיבה ומחזקת אותי בדרך הזו. כי הסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו יכולים להיות בכל רגע שנבחר סיפור אחר לגמרי.

וזאת אולי המתנה הכי גדולה של הזמן (בכל זאת עברו כמעט 7 שנים מאז שפתחתי את הבלוג מעשה במאפה) היכולת להתאמן על משהו מספיק זמן עד שהשינוי התודעתי קורה מאליו.

זה מפעים וגורם ללב שלי לרקוד מהתרגשות.


וגם...


בעוד שבוע בדיוק אני מעלה את מופע היחיד שלי בראשית הייתי אני בצוותא.

כמה שאני אכתוב על ההתרגשות זה כנראה לא ישקף את הסטטוס הרגשי שלי בימים אלו.

ערבוב של חלומות וסיפורים ומציאות. מנוע של הגשמה ושל יצירה ושל אמירה ושל בחירה אישית.

עזיבת אזור הנוחות והפחדים לעבר מקום חדש (ההצגה אכן חדשה אבל ההתנסות בדברים/אתגרים חדשים אינה זרה לי) וזה תמיד מלווה בסקרנות והתרגשות ממה שאני הולכת לגלות על עצמי.


פסטיבל 'כל הארץ במה' נערך בצוותא אחת לשנה ומאפשר לאמנים ולהקות חדשות במה ליצירה שלהם.

בסופ"ש הבא נציג את היצירות שלנו בסדר הזה:


אני, בפרימיירה עם מופע היחיד שלי 'בראשית הייתי אני' העוסק בנסיבות חיים, בנחישות רבה ובניצחון. מופע המאפשר הצצה לחווית חיים בלתי שגרתית שתחילתה היא ילדות בסיכון, ניסיון להשמיע קול בתוך החברה החרדית, חיים בפנימייה וברחוב וחיפוש אחר הווה ועתיד טוב יותר דרך תהליך חקירה וריפוי עצמי ובחירה בחיים. במופע הסטוריטלינג זה אני עוברת בין תחנות חיי, מאפשרת את הבלתי אפשרי, מחבקת חזק את החושך ויוצאת לחיים פשוטים ונעימים. 8.9 ב 10:30 - רכישת כרטיסים בקישור כאן או אצלי 052-8574141
שירה לילו עם מופע היחיד המרגש שלה 'מאחורי הקלעים שלי' בו היא נותנת הצצה דרך סיפורים ושירים לנבכי ליבה. מופע העוסק בכמיהה שלנו לקשרים עמוקים ומשמעותיים כבנות של.. כבנות זוג של... כאימהות של... ובכלל כבני אנוש.

אני משתוקקת לראות אותה ואם לשפוט לפי תגובות הצופים שזכו לראות אותה כבר, המופע שלה הוא מראה לסיפור של כולנו. 8.9 ב 14:30 - רכישת כרטיסים בקישור כאן או אצל שירה 052-4738819

קבוצת המשחק של גל אביב קלדרון ויניב קלדרון מתאטרון התיבה תעלה עם מופע מדליק שנקרא The scene

חגיגת תאטרון מושלמת המציגה סצנות טרגי - קומיות מחזות משייקספיר ועד חנוך לוין בליווי פסנתרן.

סצנות החושפות דרך עולם התיאטרון הצצה על יחסים, קולות פנימיים והומור, בעיקר עצמי !

8.9 ב 16:00 - לרכישת כרטיסים אצל גל: 054-4575762
ומה משותף לשלושת ההצגות פרט להשתתפות בפסטיבל?

ובכן, את שלושתן ביימה גל אביב קלדרון, שחקנית יוצרת מחוננת שמצליחה לגעת בחומרים בעדינות וברגישות.


בואי לקבל השראה. בואי לראות חלומות שמתגשמים. בואי לפגוש את עצמך ואותנו.


מוזמנת להירשם כמנויה לבלוג זה שהוא מעין יומן מסע אל תוך הסיפורים שאני מספרת לעצמי וגילוי המציאות דרך שינוים מנטאליים, בריאותיים, חשיבה חיובית ובחירה בחיים פשוטים ונעימים בתוך הקיים.

מחכה להתחבק פיזית ווירטואלית,

ליהי


58 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מתי ה AI חוצה את הקו, ומה תפקידנו מכאן ?

הבינה המלאכותית הופכת לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אלגוריתמים מתקדמים מנתחים את העקבות הדיגיטליות שאנחנו משאירים ברשתות החברתיות, הפוסטים שאנחנו לוחצים עליהם 'לייק', התגובות, השיתופים, הדעות הפוליטיות

Коментарі

Оцінка: 0 з 5 зірок.
Ще немає оцінок

Додайте оцінку
bottom of page